Nieuws

Online shoppen én BBC Lokeren tegelijk steunen zonder een euro extra te betalen ?
Wel vanaf nu kan dit door Trooper ! Surf vanaf nu naar jouw favoriet webshops zoals Coolblue, Collishop, Booking.com en vele anderen via https://www.trooper.be/bbclokeren Een procentje van jouw aankoop gaat recht naar onze kas, alvast bedankt!
Wilt u proberen met basketbal? Uw zoon of dochter kan bij ons gratis 3 keer proberen. Gelieve een berichtje achter te laten op jeugd@bbclokeren.be bij interesse. Je krijgt zo spoedig mogelijk antwoord terug.
Op vrijdag 31 augustus om 19u, gaat er een infoavond door over de jeugd van BBC Lokeren. Het bestuur en de jeugdcoördinator nemen een woordje uitleg, er wordt kort nog enkele spelregels uitgelegd en er kan later gepraat worden met de coaches.
Klik hier voor info & inschrijvingen.

Wedstrijden deze week

van 20-09-2018 t.e.m. 26-09-2018

Zaterdag 18.00: Heren B - BBC United Ninove B  
Zondag  14.00: BBC Deinze-Nazareth B - Dames  

Wedstrijden volgende week

van 27-09-2018 t.e.m. 03-10-2018

Vrijdag  19.30: Dames - BBC Houtem C  
Zaterdag 13.00: BBC Glory Bazel B - U12 A  
Zaterdag 17.00: BBC Zulte ID-recruitment A - U12 B  
Zaterdag 09.15: BBC Eksaarde A - U10   1- 1
Zondag  13.00: BBC Assenede A - U16  

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

72 spelers
10 coaches
8 ploegen
49 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

11-08-2018 18.30: Haantjes-Fireballs Oudenaarde A - Dames   0- 20 AFOR
24-08-2018 19.30: Dames - DBC Duopaint Osiris Aalst C   57- 44
31-08-2018 19.30: Dames - BBC Olympia Denderleeuw A   38- 62
01-09-2018 16.30: BBC Wildcats Gavere C - Dames   54- 66
07-09-2018 19.30: Dames - Amon Jeugd Gentson C   60- 49
16-09-2018 11.25: BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A - Dames   34- 47
23-09-2018 14.00: BBC Deinze-Nazareth B - Dames  
28-09-2018 19.30: Dames - BBC Houtem C  
05-10-2018 19.30: Dames - Onderons Grembergen A  
13-10-2018 19.15: BBC Hotshots Destelbergen A - Dames  
19-10-2018 19.30: Dames - BC Black Boys Erpe-Mere A  
28-10-2018 17.00: Amon Jeugd Gentson D - Dames  
03-11-2018 20.00: Haantjes-Fireballs Oudenaarde B - Dames  
09-11-2018 19.30: Dames - BBC Wildcats Gavere C  
17-11-2018 18.15: Panters Baasrode A - Dames  
23-11-2018 19.30: Dames - BBC Olympia Denderleeuw B  
01-12-2018 18.15: KBBC Bavi Gent B - Dames  
07-12-2018 19.30: Dames - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A  
16-12-2018 13.00: Tigers Evergem A - Dames  
11-01-2019 19.30: Dames - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A  
18-01-2019 19.30: Dames - BBC Deinze-Nazareth B  
26-01-2019 20.15: BBC Houtem C - Dames  
02-02-2019 17.00: Onderons Grembergen A - Dames  
08-02-2019 19.30: Dames - BBC Hotshots Destelbergen A  
16-02-2019 16.30: BC Black Boys Erpe-Mere A - Dames  
22-02-2019 19.30: Dames - Haantjes-Fireballs Oudenaarde B  
02-03-2019 16.00: BBC Wildcats Gavere C - Dames  
08-03-2019 19.30: Dames - Panters Baasrode A  
17-03-2019 15.00: BBC Olympia Denderleeuw B - Dames  
22-03-2019 19.30: Dames - Amon Jeugd Gentson D  
29-03-2019 19.30: Dames - KBBC Bavi Gent B  
06-04-2019 16.30: Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A - Dames  
12-04-2019 19.30: Dames - Tigers Evergem A  

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

18-08-2018 18.00: KBBC Upkot Sparta Laarne B - Heren A   101- 56
19-08-2018 15.00: Heren A - BJM-Gembas Knesselare A   50- 84
25-08-2018 20.00: The Tower Aalst A - Heren A   63- 54
01-09-2018 18.00: Koninklijke Sint-Niklase Condors B - Heren A   79- 55
02-09-2018 15.00: B.B.C. Zele A - Heren A  
09-09-2018 14.30: Heren A - Wasocub Waasmunster A   47- 66
16-09-2018 16.30: BBC Erembodegem A - Heren A   97- 48
06-10-2018 18.00: Remant Basics Melsele-Beveren D - Heren A  
13-10-2018 20.00: Heren A - BBC Wuitens Hamme B  
20-10-2018 20.15: BBC Falco Gent E - Heren A  
03-11-2018 20.00: Heren A - Onderons Grembergen B  
10-11-2018 20.30: BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A - Heren A  
17-11-2018 20.00: Heren A - BJM-Gembas Knesselare C  
24-11-2018 19.30: BBC Glory Bazel A - Heren A  
01-12-2018 20.00: Heren A - Tigers Evergem B  
09-12-2018 12.30: Heren A - BBC Hotshots Destelbergen B  
16-12-2018 14.45: Silaba Zelzate B - Heren A  
06-01-2019 17.00: Wasocub Waasmunster A - Heren A  
27-01-2019 11.00: Tigers Evergem B - Heren A  
02-02-2019 20.00: Heren A - Remant Basics Melsele-Beveren D  
09-02-2019 18.30: BBC Wuitens Hamme B - Heren A  
16-02-2019 20.00: Heren A - BBC Falco Gent E  
23-02-2019 21.00: Onderons Grembergen B - Heren A  
02-03-2019 20.00: Heren A - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A  
10-03-2019 13.00: BJM-Gembas Knesselare C - Heren A  
16-03-2019 20.00: Heren A - BBC Glory Bazel A  
23-03-2019 13.00: Heren A - BBC Erembodegem A  
06-04-2019 17.15: BBC Hotshots Destelbergen B - Heren A  
13-04-2019 20.00: Heren A - Silaba Zelzate B  

Heren B

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

09-08-2018 19.00: B.B.C. Zele B - Heren B   60- 50
09-09-2018 12.30: Heren B - BBC Helios Ford Zottegem C   68- 48
16-09-2018 15.00: BBC Deinze-Nazareth C - Heren B   44- 62
22-09-2018 18.00: Heren B - BBC United Ninove B  
06-10-2018 18.00: BBC Falco Gent D - Heren B  
20-10-2018 18.30: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B - Heren B  
03-11-2018 18.00: Heren B - BC Lede B  
10-11-2018 18.30: BBC Wildcats Gavere B - Heren B  
17-11-2018 18.00: Heren B - BBC Lions Gent A  
23-11-2018 21.00: BBC Olympia Denderleeuw C - Heren B  
09-12-2018 14.30: Heren B - BBC Erembodegem B  
15-12-2018 19.00: Bolas Dendermonde A - Heren B  
05-01-2019 16.30: BBC Helios Ford Zottegem C - Heren B  
12-01-2019 18.00: Heren B - BBC Deinze-Nazareth C  
19-01-2019 18.00: BBC United Ninove B - Heren B  
02-02-2019 18.00: Heren B - BBC Falco Gent D  
16-02-2019 18.00: Heren B - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B  
23-02-2019 18.30: BC Lede B - Heren B  
02-03-2019 18.00: Heren B - BBC Wildcats Gavere B  
09-03-2019 20.00: BBC Lions Gent A - Heren B  
16-03-2019 18.00: Heren B - BBC Olympia Denderleeuw C  
07-04-2019 16.30: BBC Erembodegem B - Heren B  
13-04-2019 18.00: Heren B - Bolas Dendermonde A  

U16

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30 - 19u00 + donderdag 17u30 - 19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: Jari Van Bocxlaer
Spelers: Aykut Acar, Ziggy Ceulemans, Xander Cousens, Lander De Meulenaere, Senne Dequeecker, Kasper Meeuwes, Jano Van De Moortele, Ferre Van Peteghem, Taha Yilmaz
Peter: Dirk Meeuwes

Wedstrijden

08-09-2018 12.00: BBC Erembodegem B - U16   67- 23
15-09-2018 16.00: U16 - Onderons Grembergen A   20- 51
30-09-2018 13.00: BBC Assenede A - U16  
06-10-2018 16.00: U16 - Sgolba Aalter B  
13-10-2018 16.30: KBBC Bavi Gent B - U16  
20-10-2018 16.00: U16 - Koninklijke Sint-Niklase Condors B  
27-10-2018 15.00: Basket Meetjesland A - U16  
03-11-2018 11.30: Wasocub Waasmunster A - U16  
17-11-2018 16.00: U16 - BBC Scheldejeugd Temse A  
24-11-2018 15.00: Basket Meetjesland A - U16  
05-01-2019 16.00: U16 - BBC Erembodegem B  
12-01-2019 15.00: Onderons Grembergen A - U16  
27-01-2019 11.15: Sgolba Aalter B - U16  
09-02-2019 16.00: U16 - KBBC Bavi Gent B  
16-02-2019 09.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors B - U16  
23-02-2019 16.00: U16 - Wasocub Waasmunster A  
09-03-2019 09.30: BBC Scheldejeugd Temse A - U16  
16-03-2019 16.00: U16 - Basket Meetjesland A  
31-03-2019 12.30: BBC Hyundai Wille Hansbeke A - U16  
06-04-2019 16.00: U16 - BBC Hyundai Wille Hansbeke A  
13-04-2019 16.00: U16 - BBC Assenede A  

U12 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u00 + vrijdag 18u00-19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 12u00
Coach: Geoffrey Schalckens
Spelers:Idris Aksoy, Ilyas Aksoy, Marthe De Meulenare ,Ayah Haihoud, Demircan Ozturk, Lander Van Der Heyden, Jasper Van Moeseke, Jozefien Van Peteghem, Norah Vercauteren

Wedstrijden

16-09-2018 13.00: Gent-Oost Eagles A - U12 A   80- 29
29-09-2018 13.00: BBC Glory Bazel B - U12 A  
14-10-2018 13.00: BBC Houtem B - U12 A  
20-10-2018 12.00: U12 A - Onderons Grembergen A  
27-10-2018 11.15: BBC Eksaarde A - U12 A  
03-11-2018 14.30: BBC Eksaarde A - U12 A  
11-11-2018 11.00: BBC Wildcats Gavere A - U12 A  
17-11-2018 12.00: U12 A - KBBC Upkot Sparta Laarne B  
24-11-2018 12.30: BC Lede C - U12 A  
01-12-2018 12.00: U12 A - BBC Scheldejeugd Temse A  
08-12-2018 13.00: KBBC Upkot Sparta Laarne B - U12 A  
15-12-2018 12.00: U12 A - BBC Wildcats Gavere A  
05-01-2019 12.00: U12 A - BC Lede C  
19-01-2019 12.00: U12 A - BBC Glory Bazel B  
02-02-2019 14.00: BBC Scheldejeugd Temse A - U12 A  
09-02-2019 12.00: U12 A - BBC Houtem B  
16-02-2019 17.00: Onderons Grembergen A - U12 A  
23-02-2019 12.00: U12 A - BBC Eksaarde A  

U12 B

Image
Trainingsuren: woensdag van 17u30 tot 19u00 + vrijdag van 18u00 tot 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 14u00
Coach: Robin De Praeter
Spelers: Matthias Cornelis, Yana Coussens, Kamiel De Rooze, Roel De Rudder, Siete Dequeecker, Tatiana Van Duyse

Wedstrijden

29-09-2018 17.00: BBC Zulte ID-recruitment A - U12 B  
06-10-2018 14.00: U12 B - BBC Olympia Denderleeuw B  
14-10-2018 14.00: Koninklijke Sint-Niklase Condors B - U12 B  
20-10-2018 14.00: U12 B - Silaba Zelzate A  
04-11-2018 11.30: Gent-Oost Eagles C - U12 B  
10-11-2018 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U12 B  
17-11-2018 14.00: U12 B - Remant Basics Melsele-Beveren B  
24-11-2018 13.00: DBC Duopaint Osiris Aalst A - U12 B  
01-12-2018 14.00: U12 B - BBC Erembodegem B  
09-12-2018 13.00: Remant Basics Melsele-Beveren B - U12 B  
15-12-2018 14.00: U12 B - BBC Wuitens Hamme A  
05-01-2019 14.00: U12 B - DBC Duopaint Osiris Aalst A  
12-01-2019 10.50: BBC Erembodegem B - U12 B  
19-01-2019 14.00: U12 B - BBC Zulte ID-recruitment A  
03-02-2019 13.00: BBC Olympia Denderleeuw B - U12 B  
09-02-2019 14.00: U12 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors B  
17-02-2019 12.00: Silaba Zelzate A - U12 B  
23-02-2019 14.00: U12 B - Gent-Oost Eagles C  

U10

Image
Trainingsuren: maandag 17u00 tot 18u30 + woensdag 17u00 tot 18u30
Thuiswedstrijden: zaterdag 10u00
Coach: Jano Van De Moortele
Spelers:

Wedstrijden

29-09-2018 09.15: BBC Eksaarde A - U10   1- 1
06-10-2018 12.00: U10 - KBBC Bavi Gent B   1- 1
13-10-2018 10.00: U10 - B.B.C. Zele A   1- 1
21-10-2018 12.15: BBC Falco Gent B - U10   1- 1
03-11-2018 10.00: U10 - Amon Jeugd Gentson C   1- 1
10-11-2018 11.00: DBC Duopaint Osiris Aalst A - U10   1- 1
24-11-2018 09.00: Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A - U10   1- 1
01-12-2018 10.00: U10 - BBC Erembodegem B   1- 1
08-12-2018 14.00: BBC Houtem C - U10   1- 1
15-12-2018 10.00: U10 - BBC Zulte ID-recruitment A   1- 1
13-01-2019 12.50: BBC Erembodegem B - U10   1- 1
19-01-2019 10.00: U10 - BBC Eksaarde A   1- 1
03-02-2019 09.15: KBBC Bavi Gent B - U10   1- 1
10-02-2019 12.00: B.B.C. Zele A - U10   1- 1
16-02-2019 10.00: U10 - BBC Falco Gent B   1- 1
23-02-2019 09.00: Amon Jeugd Gentson C - U10   1- 1
16-03-2019 14.00: U10 - BBC Houtem C   1- 1
30-03-2019 11.45: BBC Zulte ID-recruitment A - U10   1- 1
06-04-2019 14.00: U10 - DBC Duopaint Osiris Aalst A   1- 1
27-04-2019 10.00: U10 - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A   1- 1

U8

Image
Trainingsuren: maandag 18u00 tot 19u00 + woensdag 18u00 tot 19u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

Infoavond jeugd

Vrijdag 31 augustus 2018