Nieuws

De dames van BBC Lokeren organiseren opnieuw een spaghettislag op zondag 21 maart 2021.
Prijs volwassenen: 12€
Prijs kinderen: 8€
Inschrijving op bbclokeren.be/spaghettislag
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Op zondag 1 november 2020 organiseren wij onze eerste ontbijtactie. We leveren aan huis of je kan zelf afhalen.
Pakket 1 volwassen: 15€ pp
Pakket 2 (volwassen): 20€ pp
Pakket kinderen: 12€ pp
Inschrijving op bbclokeren.be/ontbijt
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Basketbal Vlaanderen beslist om alle jeugd en seniorswedstrijden tot eind maart af te gelasten.

Wedstrijden deze week

van 10-06-2021 t.e.m. 16-06-2021

Wedstrijden volgende week

van 17-06-2021 t.e.m. 23-06-2021

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

120 spelers
11 coaches
12 ploegen
51 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach: Philip Tytgat
Spelers:

Wedstrijden

30-08-2020 11.00: Dames - BBC Hotshots Destelbergen A   20- 0 BFOR
06-09-2020 15.00: BJM-Gembas Knesselare A - Dames   52- 55
26-09-2020 18.30: KBBC Bavi Gent A - Dames   47- 59
29-09-2020 19.00: Dames - BBC Olympia Denderleeuw A   59- 64

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach: Geoffrey Schalckens
Spelers:

Wedstrijden

30-08-2020 13.00: Heren A - Onderons Grembergen A   69- 70
06-09-2020 15.00: Heren A - Okapi Aalst C   52- 86
26-09-2020 20.30: KBBC Eksaarde A - Heren A   65- 49
27-09-2020 13.15: BBC Hotshots Destelbergen A - Heren A   88- 39

Heren Z

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

U18

Image
Trainingsuren: woensdag 19u00 - 20u30 + vrijdag 18u00 - 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: André Roels
Spelers:
Peter:

Wedstrijden

29-11-2020 : LDP Donza B - U18  
19-12-2020 : U18 - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen A  
23-01-2021 : Amon Jeugd Gentson B - U18  
30-01-2021 : BBC Helios SanoRice Zottegem B - U18  
30-01-2021 : U18 - KBBC Sparta Laarne B  
06-02-2021 : Basket Meetjesland A - U18  
13-02-2021 : Gent-Oost Eagles B - U18  
20-02-2021 : U18 - BBC Falco Gent B  
27-02-2021 : U18 - KBBC Eksaarde A  
06-03-2021 : KBBC Bavi Gent B - U18  
13-03-2021 : U18 - Gent-Oost Eagles B  
20-03-2021 : BBC Falco Gent B - U18  
27-03-2021 : U18 - Amon Jeugd Gentson B  
17-04-2021 : U18 - Basket Meetjesland A  
25-04-2021 : KBBC Sparta Laarne B - U18  
01-05-2021 : U18 - KBBC Bavi Gent B  
08-05-2021 : KBBC Eksaarde A - U18  

U14 Meisjes

Image
Trainingsuren: dinsdag van 17u30 tot 19u00 + vrijdag van 18u00 tot 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Kim Matthys
Spelers:

U14 Gemengd

Image
Trainingsuren: maandag van 18u30 tot 20u00 + woensdag van 19u00 tot 20u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Philip Vervynckt
Spelers:

Wedstrijden

28-11-2020 : U14 - Panters Baasrode A  
20-12-2020 : U14 - Tigers Evergem B  
23-01-2021 : U14 - KBBC Eksaarde A  
30-01-2021 : LDP Donza B - U14  
31-01-2021 : BBC Falco Gent D - U14  
06-02-2021 : U14 - LDP Donza C  
13-02-2021 : U14 - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke A  
27-02-2021 : U14 - BBC Assenede A  
06-03-2021 : KBBC Bavi Gent B - U14  
14-03-2021 : BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke A - U14  
27-03-2021 : KBBC Eksaarde A - U14  
18-04-2021 : LDP Donza C - U14  
24-04-2021 : U14 - BBC Falco Gent D  
01-05-2021 : U14 - KBBC Bavi Gent B  
09-05-2021 : BBC Assenede A - U14  

U12 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u00 + donderdag 17u30-19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Jano Van De Moortele
Spelers:

U12 B

Image
Trainingsuren: maandag 17u00-18u30 + woensdag 17u30-19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Kenny Van Duyse
Spelers:

U10 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30 tot 19u00 (spoele) + woensdag 16u00 tot 17u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Yannis Carton
Spelers:

Wedstrijden

10-01-2021 : Tigers Evergem B - U10 A   1- 1
24-01-2021 : BBC Assenede A - U10 A   1- 1
30-01-2021 : U10 A - Gent-Oost Eagles B   1- 1
07-02-2021 : BBC Wildcats Gavere A - U10 A   1- 1
13-02-2021 : U10 A - Onderons Grembergen B   1- 1
27-02-2021 : Amon Jeugd Gentson C - U10 A   1- 1
06-03-2021 : U10 A - KBBC Bavi Gent A   1- 1
13-03-2021 : U10 A - Tigers Evergem B   1- 1
20-03-2021 : Onderons Grembergen B - U10 A   1- 1
27-03-2021 : U10 A - BBC Assenede A   1- 1
10-04-2021 : U10 A - Amon Jeugd Gentson C   1- 1
17-04-2021 : U10 A - BBC Wildcats Gavere A   1- 1
24-04-2021 : Gent-Oost Eagles B - U10 A   1- 1
01-05-2021 : KBBC Bavi Gent A - U10 A   1- 1

U10 B

Image
Trainingsuren: woensdag 17u30 tot 19u00 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Ferre Van Peteghem
Spelers:

Wedstrijden

09-01-2021 13.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors B - U10 B   1- 1
16-01-2021 14.00: U10 B - B.B.C. Zele A   1- 1
23-01-2021 10.00: KBBC Eksaarde A - U10 B   1- 1
30-01-2021 : U10 B - KBBC Bavi Gent B   1- 1
06-02-2021 : BBC Houtem B - U10 B   1- 1
13-02-2021 : U10 B - BBC Assenede B   1- 1
27-02-2021 : U10 B - Amon Jeugd Gentson D   1- 1
07-03-2021 : BBC Assenede B - U10 B   1- 1
13-03-2021 : U10 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors B   1- 1
20-03-2021 : B.B.C. Zele A - U10 B   1- 1
27-03-2021 : U10 B - KBBC Eksaarde A   1- 1
17-04-2021 : U10 B - BBC Houtem B   1- 1
24-04-2021 : KBBC Bavi Gent B - U10 B   1- 1
08-05-2021 : Amon Jeugd Gentson D - U10 B   1- 1

Beginners

Image
Trainingsuren: woensdag 16u30 tot 17u30 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Recreanten

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden: /
Coach: Kurt S.
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

Spaghettislag 2021

Zondag 21 maart 2021