Nieuws

De dames van BBC Lokeren organiseren opnieuw een spaghettislag op zondag 21 maart 2021.
Prijs volwassenen: 12€
Prijs kinderen: 8€
Inschrijving op bbclokeren.be/spaghettislag
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Op zondag 1 november 2020 organiseren wij onze eerste ontbijtactie. We leveren aan huis of je kan zelf afhalen.
Pakket 1 volwassen: 15€ pp
Pakket 2 (volwassen): 20€ pp
Pakket kinderen: 12€ pp
Inschrijving op bbclokeren.be/ontbijt
Klik hier voor info & inschrijvingen.
Basketbal Vlaanderen beslist om alle jeugd en seniorswedstrijden tot eind maart af te gelasten.

Wedstrijden deze week

van 29-07-2021 t.e.m. 04-08-2021

Wedstrijden volgende week

van 05-08-2021 t.e.m. 11-08-2021

Clubinfo

Onze club bevindt zich op onderstaand adres:
Sportlaan 2
9160 Lokeren

voorzitter@bbclokeren.be

Uitrusting seniors: groen - groen
Uitrusting jeugd: groen - groen

Trainingsuren: zie ploegen

120 spelers
11 coaches
12 ploegen
51 jaar

Ploegen

Dames

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach: Philip Tytgat
Spelers:

Wedstrijden

05-09-2021 15.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B - Dames  
11-09-2021 20.30: KBBC Bavi Gent A - Dames  
12-09-2021 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames  
18-09-2021 20.15: BC Asse-Ternat B - Dames  
24-09-2021 20.00: Dames - Amon Jeugd Gentson C  
03-10-2021 11.15: Sgolba Aalter A - Dames  
08-10-2021 20.00: Dames - BBC Wildcats Gavere B  
15-10-2021 20.00: Dames - BBC Houtem B  
24-10-2021 15.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde A - Dames  
05-11-2021 20.00: Dames - BBC Olympia Denderleeuw A  
13-11-2021 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A - Dames  
19-11-2021 20.00: Dames - Gent-Oost Eagles A  
28-11-2021 17.00: DBC Osiris Okapi Aalst C - Dames  
11-12-2021 16.00: Koninklijke Sint-Niklase Condors A - Dames  
17-12-2021 20.00: Dames - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren A  
08-01-2022 18.30: BJM-Gembas Knesselare B - Dames  
15-01-2022 16.30: Amon Jeugd Gentson C - Dames  
21-01-2022 20.00: Dames - Sgolba Aalter A  
05-02-2022 20.00: BBC Wildcats Gavere B - Dames  
12-02-2022 16.30: BBC Houtem B - Dames  
18-02-2022 20.00: Dames - Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde A  
27-02-2022 17.00: BBC Olympia Denderleeuw A - Dames  
04-03-2022 20.00: Dames - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen A  
13-03-2022 15.00: Gent-Oost Eagles A - Dames  
25-03-2022 20.00: Dames - DBC Osiris Okapi Aalst C  
08-04-2022 20.00: Dames - Koninklijke Sint-Niklase Condors A  
24-04-2022 17.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren A - Dames  
29-04-2022 20.00: Dames - BJM-Gembas Knesselare B  

Heren A

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach: Geoffrey Schalckens
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 17.00: Heren A - KBBC Bavi Gent B  
25-09-2021 18.15: Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B - Heren A  
02-10-2021 18.00: Heren A - BBC Assenede A  
16-10-2021 18.00: Heren A - Gent-Oost Eagles D  
23-10-2021 18.00: Heren A - Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C  
06-11-2021 17.00: BBC Bazel B - Heren A  
13-11-2021 18.00: Heren A - BJM-Gembas Knesselare C  
21-11-2021 14.00: BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke B - Heren A  
27-11-2021 18.00: Heren A - BBC Wildcats Gavere B  
05-12-2021 15.00: Basket Meetjesland C - Heren A  
11-12-2021 18.00: Heren A - KBBC Bavi Gent D  
08-01-2022 18.00: Heren A - BBC United Ninove C  
15-01-2022 18.00: Heren A - Blue Rocks Ronse-Kluisbergen B  
22-01-2022 19.30: BBC Assenede A - Heren A  
12-02-2022 19.00: Gent-Oost Eagles D - Heren A  
19-02-2022 17.00: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde C - Heren A  
26-02-2022 18.00: Heren A - BBC Bazel B  
05-03-2022 16.30: BJM-Gembas Knesselare C - Heren A  
12-03-2022 18.00: Heren A - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke B  
27-03-2022 13.15: BBC Wildcats Gavere B - Heren A  
02-04-2022 18.00: Heren A - Basket Meetjesland C  
09-04-2022 18.15: KBBC Bavi Gent D - Heren A  
30-04-2022 17.30: BBC United Ninove C - Heren A  

Heren Z

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden:
Coach:
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 20.30: BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A - BBC Lokeren Z  
02-10-2021 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Houtem C  
09-10-2021 16.30: BBC Helios SanoRice Zottegem D - BBC Lokeren Z  
16-10-2021 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Wildcats Gavere A  
23-10-2021 18.30: BBC Wuitens Hamme B - BBC Lokeren Z  
06-11-2021 18.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren D - BBC Lokeren Z  
13-11-2021 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Vesting Denderleeuw A  
20-11-2021 16.00: BBC Scheldejeugd Temse C - BBC Lokeren Z  
27-11-2021 20.00: BBC Lokeren Z - KBBC Eksaarde B  
05-12-2021 14.15: Silaba Zelzate A - BBC Lokeren Z  
11-12-2021 20.00: BBC Lokeren Z - Bolas Dendermonde A  
17-12-2021 21.00: BBC Olympia Denderleeuw C - BBC Lokeren Z  
08-01-2022 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Erembodegem B  
15-01-2022 20.00: BBC Lokeren Z - BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg A  
22-01-2022 16.15: BBC Houtem C - BBC Lokeren Z  
05-02-2022 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Helios SanoRice Zottegem D  
12-02-2022 16.30: BBC Wildcats Gavere A - BBC Lokeren Z  
19-02-2022 18.00: BBC Lokeren Z - BBC Wuitens Hamme B  
26-02-2022 20.00: BBC Lokeren Z - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren D  
06-03-2022 17.00: BBC Vesting Denderleeuw A - BBC Lokeren Z  
12-03-2022 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Scheldejeugd Temse C  
26-03-2022 18.15: KBBC Eksaarde B - BBC Lokeren Z  
02-04-2022 20.00: BBC Lokeren Z - Silaba Zelzate A  
09-04-2022 19.00: Bolas Dendermonde A - BBC Lokeren Z  
23-04-2022 20.00: BBC Lokeren Z - BBC Olympia Denderleeuw C  
01-05-2022 16.50: BBC Erembodegem B - BBC Lokeren Z  

U18

Image
Trainingsuren: woensdag 19u00 - 20u30 + vrijdag 18u00 - 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: André Roels
Spelers:
Peter:

Wedstrijden

12-09-2021 13.00: U18 - Tigers Evergem A  
18-09-2021 12.30: KBBC Bavi Gent A - U18  
26-09-2021 11.00: Basket Meetjesland A - U18  
02-10-2021 14.00: U18 - BBC Scheldejeugd Temse A  
09-10-2021 14.00: U18 - LDP Donza C  
17-10-2021 11.00: Tigers Evergem A - U18  
23-10-2021 14.00: U18 - KBBC Bavi Gent A  
30-10-2021 12.00: Panters Baasrode A - U18  
06-11-2021 14.00: BBC Scheldejeugd Temse A - U18  
13-11-2021 16.00: U18 - Basket Meetjesland A  
21-11-2021 09.30: LDP Donza C - U18  
27-11-2021 14.00: U18 - Tigers Evergem A  
09-01-2022 13.00: BBC Olympia Denderleeuw A - U18  

U14 Meisjes

Image
Trainingsuren: dinsdag van 17u30 tot 19u00 + vrijdag van 18u00 tot 19u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Kim Matthys
Spelers:

U14 Gemengd

Image
Trainingsuren: maandag van 18u30 tot 20u00 + woensdag van 19u00 tot 20u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Philip Vervynckt
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 15.00: U14 - Amon Jeugd Gentson B  
18-09-2021 16.00: U14 - KBBC Eksaarde A  
25-09-2021 16.00: U14 - KBBC Bavi Gent B  
03-10-2021 13.00: Onderons Grembergen B - U14  
09-10-2021 16.00: U14 - BBC Falco Gent D  
16-10-2021 16.00: U14 - Amon Jeugd Gentson C  
23-10-2021 13.00: KBBC Eksaarde A - U14  
31-10-2021 11.00: BBC Olympia Denderleeuw A - U14  
06-11-2021 16.00: U14 - Onderons Grembergen B  
14-11-2021 11.30: KBBC Bavi Gent B - U14  
20-11-2021 14.00: BBC Falco Gent D - U14  
27-11-2021 13.00: Amon Jeugd Gentson C - U14  
08-01-2022 16.30: KBBC Bavi Gent A - U14  

U12 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30-19u00 + donderdag 17u30-19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Jano Van De Moortele
Spelers:

Wedstrijden

12-09-2021 12.00: BBC Assenede B - U12 A  
18-09-2021 12.00: BBC Falco Gent C - U12 A  
25-09-2021 16.00: U12 A - Tigers Evergem B  
02-10-2021 16.00: U12 A - Gent-Oost Eagles B  
16-10-2021 09.00: Amon Jeugd Gentson C - U12 A  
23-10-2021 16.00: U12 A - BBC Falco Gent C  
30-10-2021 16.00: U12 A - BBC Helios SanoRice Zottegem A  
14-11-2021 09.00: Tigers Evergem B - U12 A  
20-11-2021 16.00: U12 A - BBC Assenede B  
27-11-2021 16.00: U12 A - Amon Jeugd Gentson C  
04-12-2021 11.00: Gent-Oost Eagles B - U12 A  
11-12-2021 11.00: KBBC Eksaarde A - U12 A  
08-01-2022 16.00: U12 A - BJM-Gembas Knesselare A  

U12 B

Image
Trainingsuren: maandag 17u00-18u30 + woensdag 17u30-19u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Kenny Van Duyse
Spelers:

Wedstrijden

18-09-2021 14.00: U12 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors C  
25-09-2021 14.00: U12 B - Silaba Zelzate A  
02-10-2021 13.00: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B - U12 B  
09-10-2021 12.00: B.B.C. Zele A - U12 B  
16-10-2021 14.00: U12 B - BBC Wuitens Hamme A  
23-10-2021 15.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors C - U12 B  
14-11-2021 10.00: Silaba Zelzate A - U12 B  
20-11-2021 14.00: U12 B - B.B.C. Zele A  
27-11-2021 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U12 B  
04-12-2021 14.00: U12 B - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren B  

U10 A

Image
Trainingsuren: dinsdag 17u30 tot 19u00 (spoele) + woensdag 16u00 tot 17u30
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Yannis Carton
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 12.00: U10 A - KBBC Wasocub Waasmunster vzw A  
02-10-2021 09.30: Gent-Oost Eagles B - U10 A  
09-10-2021 15.30: LDP Donza C - U10 A  
16-10-2021 12.00: U10 A - KBBC Bavi Gent B  
23-10-2021 09.00: KBBC Eksaarde A - U10 A  
14-11-2021 13.15: KBBC Wasocub Waasmunster vzw A - U10 A  
20-11-2021 12.00: U10 A - LDP Donza C  
27-11-2021 13.20: KBBC Bavi Gent B - U10 A  
04-12-2021 12.00: U10 A - KBBC Eksaarde A  
11-12-2021 12.00: U10 A - Gent-Oost Eagles B  

U10 B

Image
Trainingsuren: woensdag 17u30 tot 19u00 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden: zaterdag
Coach: Ferre Van Peteghem
Spelers:

Wedstrijden

25-09-2021 14.00: U10 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors C  
02-10-2021 09.00: BBC Wuitens Hamme A - U10 B  
09-10-2021 16.00: U10 B - KBBC Sparta Laarne B  
16-10-2021 15.00: BBC Falco Gent C - U10 B  
23-10-2021 16.00: U10 B - B.B.C. Zele A  
13-11-2021 11.30: Koninklijke Sint-Niklase Condors C - U10 B  
20-11-2021 12.00: KBBC Sparta Laarne B - U10 B  
27-11-2021 16.00: U10 B - BBC Falco Gent C  
04-12-2021 10.00: B.B.C. Zele A - U10 B  
11-12-2021 16.00: U10 B - BBC Wuitens Hamme A  

Beginners

Image
Trainingsuren: woensdag 16u30 tot 17u30 + vrijdag 17u00 tot 18u00
Thuiswedstrijden: /
Coach: Tony Coussens
Spelers:

Wedstrijden

Recreanten

Image
Trainingsuren:
Thuiswedstrijden: /
Coach: Kurt S.
Spelers:

Wedstrijden

Onze sponsors

Documenten

Evenementen

Evenement

Spaghettislag 2021

Zondag 21 maart 2021